منطقه
close

قوانین و مقررات

سامانه فایلینگ فایل رسون

ماده ۱ : تعاریف و اصطلاحات

فایل :به مشخصات ملک گفته می شود که از طریق تماس تلفنی یا ثبت شدن ملک توسط مالکین گرفته میشود و به کاربران از طریق نرم افزار ارائه می شود. کاربر/کاربران :افرادی هستند که نرم افزار فایل رسون را نصب کرده اند و مشخصات ملکی که ثبت شده را مشاهده مینمایند. سامانه فایل رسون :فایل رسون پلت فرمی در قالب وب سایت و نرم افزار آندروید و ios که فایل های اخذ شده را به کاربران ارسال می نماید.

ماده ۲ : رد مسئولیت

فایل رسون با آموزشی که به کارمندان خود داده است سعی در ثبت اطلاعات ملک از مالکین به درستی می باشد.اما هیچ مسئولیتی برای صحت و کامل بودن اطلاعات آن بر عهده نمی گیرد .همچنین فایل رسون مختار است در هر زمان فایل ها و محتویات ارائه شده را بدون اطلاع قبلی به کاربر تغییر دهد یا حذف نماید.فایل رسون هیچگونه مسئولیتی در قبال معامله املاک و مستغلات نخواهد داشت و بررسی مدارک و هویت افراد و اطمینان از درستی آن بر عهده کاربر خواهد بود.

ماده ۳ : رفتار مورد انتظار ار کاربران

کاربران تحت هیچ عنوانی مجاز نیستند برای افرادی که مشخصات آنها در فایل رسون ثبت شده است ایجاد مزاحمت از هر نوع کنند. کاربران حق سوء استفاده از مشخصات افراد اعم از نام خانوادگی ، آدرس ، شماره های تماس ، آدرس شبکه های اجتماعی و سایر اطلاعات افراد را نخواهند داشت .

ماده 4 : از فایل رسون به چه منظوری نباید استفاده شود

تهدید کردن و هرگونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص از طریق فایل های ارسالی استفاده از فایل رسون به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

ماده ۵ : خرید اشتراک

کاربران فایل رسون با پرداخت ماهیانه می توانند از خدمات فایل رسون(ارائه فایل های ملکی)استفاده نمایند.

ماده ۶ : حساب کاربری

حساب کاربری هر شخص منحصر به فرد بوده و بر اساس شماره همراهی که توسط کاربران موقع ثبت نام در نرم افزار ثبت شده است در سامانه فایل رسون مورد استفاده قرار می گیرد.

ماده ۷ :شرایط ثبت درخواست و سپردن ملک در فایل رسون

متقاضیان و مالکین برای ثبت در خواست و ملک خود در سایت فایل رسون موارد زیر را متعهد می شوند: رضیات خود را از انتشار و ارائه به کاربران فایل رسون اعلام می نمایند. فایل رسون هیچ مسئولیتی در قبال تماس‌گیرندگان و کسانی که از طریق نرم افزار می‌توانند اطلاعات مربوط به کاربر را مشاهده کنند، ندارد.

ماده 8 :حقوق مالکیت معنوی

اعضا متعهد می شوند که از اطلاعات فایل رسون از طریق غیر قانونی و با روشی که به زیان فایل رسون باشد، استفاده نکرده و به غلط خود را وابسته به شخص یا نهاد خاص معرفی نکنند. همچنین اعضا متعهد می‌شوند که شخص ثالثی را به انجام اقداماتی که در ضوابط و قوانین فایل رسون منع شده، تشویق نکنند.