javad
سوالات متداول

سوالات متداول

موقع ثبت نام میبایست کیبورد را انگلیسی کرده و اعداد رو به صورت انگلیسی وارد کنید.

احتمالا فضای کافی برای نصب ندارین.میباسیت عکس ها و فیلم ها و نرم افزار های اضافی خود را پاک کنید.نرم افزار فایل رسون برای ورژن 4 به بالای آندروید طراحی شده پس شما می توانید روی گوشی های قدیمی هم نصب کنید.

از طریق وب سایت تنها قابلیت مشاهده 100 فایل را دارین.بنابراین نصب نرم افزار راهی مناسب برای دسترسی به فایلها می باشد.

از طریق سایت می توانید اقدام به نصب نمایید.وارد سایت فایل رسون شوید با گوشی همراهتون. به طور اتوماتیک تشخیص داده می شود که نرم افزار گوشی شما چی هستش لینک دانلود بالای صفحه قابل رویت می باشد.

تنها تفاوتش اینه که شما تمام فایل های منطقه مربوطه رو میبیند ولی وقتی خریداری میکنید میتوانید فایل های مربوط به خورتون رو بخرین.نسخه آزمایشی که یک هفته رایگان هستش برای اینه که با نحوه کار ما فایل ها آشنا شوید.

شما از طریق لینک آپارات که پایین صفحه هستش می توانید آموزش های مربوطه رو ببینید و هم چنین از طریق راهنما در منو فایل رسون داخل نرم افزار.

مالکین و متقاضیان که در سایت یا به صورت تلفنی درخواستشون رو به ما میدن برای شما فایل میشه و ارسال میشه.جستجو در سایت های املاک،دیوار و... و روزنامه.

فایل های اجاره که بعد از بیست روز فایل های فروش بعد از یک ماه اگر مجدد روی سایت ها و روزنامه رویت شود احیا شده،تغییرات اعمال می شود و مجدد برای شما دوستان ارسال می گردد.مزایای این کار این است که هم مروری بر فایل های گذشته شده و فایل بروز رسانی و یاد آوری می شود.

مشاوران وقتی در نرم افزار ثبت نام می کنند فقط فایل های پنج روز قبل رو رویت می کنند.

مشاورینی که تازه ثبت نام کرده اند فقط 3 روز قبل فایلها رو رویت میکنند بنابراین تعداد فایل هاشون کمه بهتره به صورت منطقه ای یعنی کلی جستجو کنید شاید تو اون حوزه مربوطه فایلی نباشه.

بعد از هر جستجو باید دکمه بروزرسانی که دکمه ای هستش که دوتا فلش دنبال هم هستن رو بزنید.که جستجو قبلی شما پاک بشه و فایل ها تمامیش براتون بیاد.در واقع شما بازدن دکمه بروزرسانی جستجو قبلی را کنسل می کنید و جستجو جدید روی تمامی فایل ها اعمال میشود.

تا زمانی که برنامه رو نبندین باز کنید یا دکمه بروز رسانی که دکمه ای هستش که دوتا فلش دنبال به هم هستو نزنید فایلی نمیاد.در وب اپلیکیشن این دکمه یدونه فلش است.

۱- در نوار پایین گوشی دکمه را کلیک کنید. ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و دکمه را کلیک کنید ۳- در آخر در بالای صفحه دکمه Add را کلیک کنید.