منطقه
close

درباره فایل رسون

سامانه فایلینگ فایل رسون

درباره فایل رسون

شرکت فایل رسون قصد دارد با تمامی امکانات و منابعی که در اختیار دارد به بهترین نحو به مشاوران عزیز خدمات رسانی نماید. بدین صورت که شرکت ما با ارائه نرم افزار فایلینگ خواهان پایین آوردن هزینه مشاوران و صرفه جویی در وقت مشاوران می باشد.

نحوه انجام کار :فایل رسون تمامی وب سایت ها املاک و روزنامه را برای شما عزیزان جستجو کرده و بعد از تماس با مالکین برای شما عزیزان ارسال می نماید.مالکین و متقاضیانی که درخواست و ملک خودشان را در سایت ما ثبت کرده نیز برای مشاوران عزیز نیز ارسال می شود.

سرعت و کیفیت : کیفیت فایل ها بر اساس نظر سنجی که از مشاوران عزیز شده است تعیین شده.و مشخصاتی که مورد نیاز مشاوران است ارسال می شود.فایل رسون به دلیل داشتن سرور ابری سرعت بالایی در ارائه فایل ها به مشاوران دارد.

پشتیبانی 24 ساعته :فایل رسون در تمامی ساعات پاسخگوی کاربران عزیز می باشد.تمامی سوالات و مشکلات شما را در اسرع وقت پاسخگو هستیم.در نرم افزار فایل رسون شما بزرگواران می توانید فایل ها را ذخیره کرده و بدون اینترنت به آنها دسترسی داشته باشین

امنیت : فایل رسون با داشتن تیمی مجرب از برنامه نویسان به شما عزیزان این اطمینان را می دهد که اطلاعات شما کاملا حفاظت شده و غیر قابل دسترسی است.در نرم افزار فایل رسون شما مشاوران اطلاعات خود را ثبت نمی کنید که فایل رسون به آنها دسترسی داشته باشد به این دلیل میتوانید با خیال راحت از این نرم افزار استفاده نمایید.

افزایش درآمد :لازم به ذکر است هر چه مشاوران عزیز تعداد فایل هایشان بیشتر باشد شانس انجام معامله برایشان بیشتر می شود.با نرم افزار فایل رسون صرفه جوبی در زمان و هزینه نیز می شود.